Hoşgeldiniz
Müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Takipte Kalın
Title Image

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Siparişinizi teslim almadan önce iptal etmeye karar verirseniz, telefonla 05413543606  veya e-posta scb@augustent.com adresinden bize ulaşmanız ve iptal isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Siparişinizi teslim aldıktan ve paketi açtıktan sonra “Ürün İade Prosedürü”nü izlemeniz gerekmektedir. Ürünü ondört iş günü içinde iade edebilirsiniz. Öncelikle Faturanızın arkasındaki bölüme iade nedeninizi, iade edeceğiniz ürün adet ve kodunu yazın ve anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığı ile size gönderdiğimiz adres üzerinden gönderebilirsiniz.* Ürünün iade edilebilmesi için, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

Aldığınız ürün kusurlu çıktı ise;Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.  Üründe kullanımdan doğan bir kusur yok ise ürün bedeli tarafınıza geri ödenir. Üründeki herhangi bir problemden kaynaklanan bir iade sözkonusu ise, iade kargo ücreti tarafımızca ödenir.