Hoşgeldiniz

Müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir

Takipte Kalın

Title Image

SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Hangi ödeme şekilleriyle alışveriş yapabilirim?

Kredi kartı, nakit/havale alışveriş ve kapıda ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

2. Ödemelerde kredi kartı güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Ödeme güvenli bir SSL şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle August Entrepreneurship’de tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

3.Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi sevkiyata çıkmadan önce iptal edebilirsiniz. Siparişinizin iptali için scb@augustent.com adresine mesaj atabilir veya +905413543606 no’lu telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

4. Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizi teslim almadan önce iptal etmeye karar verirseniz, telefonla 05413543606  veya e-posta scb@augustent.com adresinden bize ulaşmanız ve iptal isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.
Siparişinizi teslim aldıktan ve paketi açtıktan sonra “Ürün İade Prosedürü”nü izlemeniz gerekmektedir. Ürünü ondört iş günü içinde iade edebilirsiniz. Öncelikle Faturanızın arkasındaki bölüme iade nedeninizi, iade edeceğiniz ürün adet ve kodunu yazın ve anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığı ile size gönderdiğimiz adres üzerinden gönderebilirsiniz.
Ürünün iade edilebilmesi için, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.
Aldığınız ürün kusurlu çıktı ise;
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.  Üründe kullanımdan doğan bir kusur yok ise ürün bedeli tarafınıza geri ödenir. Üründeki herhangi bir problemden kaynaklanan bir iade sözkonusu ise, iade kargo ücreti tarafımızca ödenir.

5. Sipariş Teslim Süresi ne kadardır?

Siparişleriniz ürünün niteliklerine göre belirlenen süre içinde hazırlanır ve Kargo Şirketinin belirleyeceği teslim süresi içinde tarafınıza ulaştırılır.

6. Kredi kartıyla alışverişlerde taksit mümkün mü?

Anlaşmalı olduğumuz bankalara ait kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır. Taksit opsiyonlarını İyzico ödeme sayfasında görebilirsiniz.

7. Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Satışa sunduğumuz her ürün KDV dahil fiyatlandırma ile satışa sunulur.

8. Kredi Kartı ile Siparişimi Tamamlayamıyorum Sebebi Nedir?

Kredi kartı ödemesinde sorun ile karşılaştığınızda kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerine ulaşarak kredi kartınızda blokaj, limit sorunu, online alışverişe açık olup olmaması, kart ailesinin özelliklerini taşıyıp taşımaması veya teknik bir problem olup olmaması konusunda bilgi almanızı rica ediyoruz.

9. Satın Aldığım Ürünler İçin Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti aksi belirtilmedikçe işlem sırasında alışveriş tutarınıza eklenir. Farklı ürün kategorilerine göre ücretsiz kargo imkanı da sunulacaktır.Teslimat esnasında kargo firmasına ayrıca bir ödeme yapmanıza gerek kalmamaktadır.